Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MasterChef 2024 All Star şampiyonu Esra oldu
Konuya 
masterchef 2024 şampiyonu kim oldu - masterchef 2024 final bölümü izle - esra tokelli - esra tokelli kimdir - masterchef tahsin öldü mü - masterchef tahsin kim - masterchef esra son bölüm izle - masterchef esra kimdir - masterchef esra nereli - Masterchef All Star'da şampiyon belli oldu. Tahsin ve Esra'nın yarıştığı Masterchef All Star finalinde canlı yayına geçildi. Şampiyonun kazanacağı ödül de açıklandı. Öte yandan Tahsin canlı yayın sırasında fenalaştı.

ŞAMPİYON ESRA OLDU

2024 All Star'ın şampiyonu Esra oldu. Esra yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"İnanılmaz bir duygu. Mücadeleci bir yolculuktu bu. Biz elemelerden geçerek asil kadroya girdik. Sonrasında yedekler, finalistler. Mücadelemi asla bırakmadım. Buradan tekrar Barbaros'a Serhat'a çok teşekkür ediyorum. Hiçbir şekilde desteklerini benden esirgemediler. Ama onların bana desteği çok fazla. Onlara da ayrıca teşekkür ediyorum. Ömrümün sonuna kadar hep hayatımda olacaklar. Bu kupa benim gibi evinin mutfağından çıkıp gelen, kendine inanan tüm kadınlar için. İnanılmaz acayip bir duygu şu an."

SanalikaForum'in imzası Forum Kurallarını Okumak İçin Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
Ara
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Forumun saati Türkiye saatine göre ayarlanmıştır. Sonra bi yere geç kalınca SanalikaForum'dan şikayetçiyim demeyin.

Taklitlerimizden sakının/Grafikleri çalan Ajdar olsun.

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping