Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seksenler Dizisi 228'nci Bölümle Final Yaptı
TRT'nin uzun soluklu dizisi Seksenler 228. bölümünde final yaptı. 24 Ocak 2012 yılında yayınlanmaya başlayan dizi, 5 yılın ardından ekranlara veda etti.

ELVAN VE ŞAHİN MURADINA ERDİ

Finalde ise Seksenler'in en büyük aşıkları, Çınaraltı Mahallesi'nde düzenlenen toplu nikah töreninde evlendi. Butik Ali yıllardır aşık olduğu Dilek'e kavuşurken, uzun zamandır nişanlı olan ve evlenmeyi dört gözle bekleyen Elvan ve Şahin de bu toplu nikah töreninde muradına erdi. Genç çiftlerin yanı sıra, kahveci Mesut ve Yıldız'ın da nikah tazelemesi bir birinden eğlenceli anların yaşanmasına sebep oldu.

NAZLI, NİYAZİ'NİN EVLİLİK TEKLİFİNİ KABUL ETTİ

Öte yandan Nazlı sonunda Niyazi'nin evlenme teklifini kabul ederek, Niyazi'ye büyük bir mutluluk yaşatı. Çağatay ve Funda ise ailelerini tanıştırarak evlilik yolundaki ilk adımlarını attı.

BUTİK ALİ SU İŞİNDE BAŞARILI OLDU

Gülden ve Ahmet'in ikinci çocuklarının cinsiyeti aileler arasında tatlı bir tartışmaya sebep oldu. Butik Ali yeni giriştiği su işinde çok başarılı olurken, bu haber başta Dilek olmak üzere herkesin yüzünü güldürdü. Kasap Bahtiyar ve kardeşi Sinan ise memleketleri Adana'ya dönmeye karar verdi.

Haberler.com

SanalikaForum'in imzası Forum Kurallarını Okumak İçin Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
Ara
Teşekkür verenler: Mücahit , Tolga , Özbek , Kahraman , Baştug , ece_ece , gizli
bence en büyük hata başlarda 2012'nin gösterilmesi oldu.ahmet ile gülden'in,çağatay ile seçil'in,niyazi ile nazlının evleneceğini bilmemeliydik,heyecanı kaçtı.ergun nazlı aşkını nasılsa sonu yok diye keyiflenerek değil kederlenerek izledik.cidden ben en mutlu oldukları zamanlarda bile sevinemiyordum aksine üzülüyordum.anı kurtarmak adına evlendirildiler.sonra ne oldu?ertesi sene final.o kadar kızdım ve eleştirdim ama sonralında herşeye rağmen baya kötü oldum.herşey para mı.reyting düşmüş olabilir ama hiç olmazsa 90'lara kadar devam etmeliydi.zaten 80'ler çok tutulunca hemen 90'lar yayınlandı.furyaya döndü olay.döndü de ne oldu kaldırıldı o da yayından.bu nedenle 90'lar olarak aynı kadronun devam etmesi de zor.zaten öyle birşey olsa 80'ler bitmezdi.bu işlerde ticari kaygılar çok ön planda olmaya başladı.keşke biraz daha doğru planlamalar yapsanız.reyting ve para her türlü gelir sıkıntı yok planlamanızı doğru yapın,kritik yanlışlar yapmayın yeterki
Ara
Teşekkür verenler: Kahraman
Ülkemizde olan ender güzel dizilerden bir tanesiydi bu kadar beklenmedik bir son olmazdi hani pelin akil ile evleniyor du Çağatay Funda nereden çıktı. Butik ali zaten is adamı oluyor du o belli bir sondu ahmet soforlukten başka kendi işine giriyordu. Sezon finali gibi bir son olmuş final adına yakışmaz ama bu kadar ders verici bir dizi bir daha ülkemize gelmez
Ara
Ahmet in sevdası Fehminin nasihatleri Bekci Bekirin Dadaşlığı Basrinin geleceğe dair konuşmaları Butik Alinin bitmeyen eğlenceli hayalleri Pastacı Saminin Trakyalı samimiyeti Ergunun Nazlıya aşkını Manav Başkanın muziplikleri Çağatayın aileye olan tutumunu herşey için teşekkür ederim efsane diziler içinde olacaksın ama inşallah tekrar izlemek dileğiyle hepinizin emeğine sağlık sizi özleyeceğiz İzleyemedim henüz finali . Ancak başladığı ilk günü ilk Ümit besen müziğini çok iyi hatırlıyorum . O günden bugüne defalarca tekrar bölüm seyrettim . Hiç bir zaman tekrarlarından sıkılmadım . Hiç bir zaman ailem ile seyrederken aman şu mu çıkacak bu mu çıkacak demedim . Ne anılar ne hatıralar ne güzelim ne kötü insanlar göçtü gitti .. Dizi bitince bende günlerin ne kadar çabuk geçtiğini fark ettim. #SeksenlerVeda
Ara
Konu itibariyle çok daha şaşaalı ve ayrıntılı bir finali hak ediyordu Seksenler.. ve herkesin bildiği gibi zamanından önce bitti doğal olarak 90'lar geldiğinde biter diye düşünülüyordu ki rahatlıkla 2 yıl daha devam ederdi ne oldu da böyle oldu bilmiyoruz. İçimiz biraz buruk ama kalbimizin derinliklerinde yer edinen ve ailemizden biri gibi olan Fehmi Baba Rukiye anne, Çatatoy, Ahmet, Nazlı ve Şahin, Ergun plak, Tadıgüzel Pastanesi ve Pastacı Sami, Bekçi Bekir, Şimbil bakkal, Bucalı Kahveci Mesut Alper ve sol açık Nevzat ve adını sayamadığımız diğer bütün karakterler hepinizi çok sevdik ve hiç unutmayacağız. Müzikleri uzun süre beynimizde çalmaya devam edicek ve eski bölümleri dahi açıp açıp izliycez. Eksikliğinizi çok hissedicez en çok da Tadıgüzel pastanesi. Orada yaşananlar ve o pastane gözümüzün önünden hiç gitmeyecek. Her şey için teşekkürler Seksenler...
Ara
Teşekkür verenler:
Kesinlikle bitmemesi gereken bir diziydi her ne kadar dizi bozuldu desekte her hafta izlediğimiz diziydi harbiden samimiydi o hissi alıyoduk final olması gerçekten bu diziyi izleyenleri çok üzdü bugün en can alıcı nokta herkesin bi yana dağılması oldu herkes dostlarına veda edip kendi yoluna gitti anlatamıyorum ya harbiden çok üzüldüm inşallah bir gün yeniden görürüz bu ekibi tvlerde, tıpkı zengin kız fakir oğlan gibi oda final yaptı ama bi kaç bölümde olsa foxta oynadı bu dizi böyle yaparsa kesinlikle uzun süre ekranlarda kalır anlatılmak istenen çok ama duyan yok :) neyse birdaha bu diziyi ekranlarda görmek dileğiyle Elveda Seksenler
Ara
Teşekkür verenler:
Dizinin başından bu yana takip eden izleyici kitlesine karşı bu finali bir haksızlık olarak görüyorum. Dizinin ilk bölümlerinde sonlara ait gösterilen sahneler ile bu final ciddi uyumsuzluk içinde ve biz seyirciler bunun farkındayız.
Umarım birol güven konuya ilişkin bir açıklama yapar. Seyirciye olan saygı bu izahatı gerektirir.
Öte yandan diziye emek vermiş; bizim ekrandan gördüğümüz ve göremediğimiz dev kadro içinde yer alan herkese emekleri için teşekkür ederiz.
Ülkemizde dizilere karşı bir rağbet olduğu doğrudur. Lakin böyle kendine münhasır bir aile dizisine ihtiyacı da çoktur. Bu anlamda yalnız kalan seksenler dizisinin yayından kalkmasıyla birlikte ortaya çıkan boşluğun daha iyi bir yapımla doldurulmasını temenni ederim.
Ara
Teşekkür verenler:
Ben izledim, saçmaydı bu sezon full saçmalıktı zaten! Gelecek sezon DOKSANLAR'ı başlatsınlar eğer mint şirketi ayakta kalmak istiyorsa, belki bi 8-10 sene sonrada İKİBİNLER'i çekerler...
Ara
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Forumun saati Türkiye saatine göre ayarlanmıştır. Sonra bi yere geç kalınca SanalikaForum'dan şikayetçiyim demeyin.

Taklitlerimizden sakının/Grafikleri çalan Ajdar olsun.

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping