Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beşiktaş Deplasmanda Gaziantepspor'u Ezerek Şampiyon oldu
Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu'nun 33. hafta maçında Beşiktaş deplasmanda Gaziantepspor'u 4-0 mağlup etti.

Gaziantep Stadyumu'nda oynanan mücadeleyi farklı kazanan lider Kartal, bu sonucun ardından 2016-2017 sezonunu şampiyon tamamlamayı garantiledi.

Ligden düşmesi daha önce kesinleşen Gaziantepspor ise 26 puanla 17. sırada kaldı.

SanalikaForum'in imzası Forum Kurallarını Okumak İçin Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
Ara
Teşekkür verenler: Garip , GörgüLü , Çilesiz , Miray , gildaa , şahikaa
Fenerbahçemin 2003 te Galatasarayın da 2002 de taktığı 3.yıldızı 2017 de takabilen beşiktas ı kutlarım . Ayrıca bjk 13 şampiyonlukta 3. yıldızı takacak olan ilk klüptür !!
Ara
Teşekkür verenler:
Vodafone Arena: "‪Vodafone Arena'nın 1. yılında 2. şampiyonluk 3. yıldız! ?‬
‪#YıldızımızParlıyor Beşiktaş"

⭐️⭐️⭐️ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ⭐️⭐️⭐️
Ara
Teşekkür verenler:
İnandık istedik çok çalıştık çok çabaladık kötü eleştiriler aldık yeri geldi zorlandık yeri geldi zoru başardık. Ama sonunda lige ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ yazdırdık. Tüm camiaya taraftara futbolcularımıza hayırlı uğurlu olsun ⭐️⭐️⭐️ seneye de nasip olur insallahh tebriklerrrr KARAKARTALIMMMM ???
Ara
Teşekkür verenler:
Bizlere bu sevinci yaşattıkları için başta yönetime teknik ekibe ve futbolcularımıza çok çok teşekkürler. 3 yıldızımız hayırlı olsun...
Ara
Teşekkür verenler:
Gökhan Gönül: "Ne diyebilirim ki, bu duygu bambaşka bir şey"
Gökhan Gönül: "Üzülenler de oluyor, şampiyonuğu kaçıranlar. Başakşehir'i de tebrik ediyorum, gülen taraf biz olduk"
Gökhan Gönül: "Büyük bir camiadan, başka bir büyük camiaya geldim. Bu transferler kolay olmuyor, kabullenmek biraz zaman alıyor" Bir Fenerbahçe'li olarak Gökhan Gönül parayı değil huzuru seçti her zaman dedim şimdide diyorum Gökhan Gönül adamdır
Ara
Teşekkür verenler:
Tebrikler Beşiktaş'ım tebrikler besiktas ailesi bu mutluluğu bu sene de bize yaşattığınız ya ne kadar iyi ki Beşiktaşlıyız desek azdır 1f64f.png şükürler olsun 1f605.png lig basından beri şike yapan diyen Fenerbahçe'ye inat Avrupa .Mac'inin ertesi günü sosyal medyada Beşiktaş'la dalga geçip kupa paylaşan Galatasaray'a inat yaşasın besiktas 2764.png fenevi yakın şampiyonluk yakin1f600.png1f601.png1f618.png mutluluğumuz daim olsun Beşiktaş'ım iyi ki iyi ki sen varsın 31_20e3.png39_20e3.png30_20e3.png33_20e3.png
Ara
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Forumun saati Türkiye saatine göre ayarlanmıştır. Sonra bi yere geç kalınca SanalikaForum'dan şikayetçiyim demeyin.

Taklitlerimizden sakının/Grafikleri çalan Ajdar olsun.

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping