Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fatih Altaylı'nın ByLock'çu vali iddiası savcılıkta
Fatih Altaylı'nın adliye koridorlarına girdiği andan ve çıktığı ana kadar bildiğini belirten Gazeteci yazar Cem Küçük, ''Altaylı'yı sigaya çektiler. Altaylı'nın dün şüpheli sıfatıyla ifadesi alındı. Altaylı, bildiklerini anlatmadı. Bu yazdığın 'Savcı kimdir?' dediler. cevap veremedi. Başsavcı vekilimiz, 12 vali ve 1800 defa mesajlaşan valiyi ısrarla sordu. Bu gibi adamlar özünde korkak adamlardır. Altaylı'da 'Yoktur' diye cevap verdi. Savcımız, 'bu bilgiler nereden geldi?' diye sorunca da 'ben bu bilgiyi duydum' diye cevap veriyor. Peki suçu kime atıyor. Habertürk haber müdürü Zülfikar Ali Aydın'a suç atıyor. Ben bu isimden duydum diyor'' diye konuştu.

CEM KÜÇÜK: FATİH ALTAYLI'YI HSK DA ÇAĞIRACAK!

Altaylı'nın yazdığı yazıyı ciddiye almadıklarını belirten Küçük, ''Altaylı'yı HSK'da çağıracak. Habertürk haber müdürü Aydın'ı da belki çağırmış olabilirler. İstanbul Cumhuriyet Başsavcımız çağıracak ve doğru bilgi vermezlerse haklarında 10,5 yıl dava açılacak'' dedi.
Ara
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Forumun saati Türkiye saatine göre ayarlanmıştır. Sonra bi yere geç kalınca SanalikaForum'dan şikayetçiyim demeyin.

Taklitlerimizden sakının/Grafikleri çalan Ajdar olsun.

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping