Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kurtlar Vadisi Vatan 29 Eylül 2017’de vizyona girecek
Uluslararası bir fenomen haline gelen Polat Alemdar karakteri ile yeniden sevenleri buluşmaya hazırlanan Necati Şaşmaz’ın başrolünde olduğu filmin oyuncu kadrosunda Sinem Uslu, Cahit Kayaoğlu, Erhan Ufak ve Nezih Işıtan bulunuyor.
Pana Film’in yapımcılığında Kurtlar Vadisi Vatan filminde, 15 Temmuz gecesi yaşananlar ve olayların perde arkası konu ediliyor. CGV Mars Dağıtım’ın dağıtımını yaptığı filmin yönetmen koltuğunda ise Serdar Akar oturuyor.

1772007_2_1493040349vYBrn.jpg
1772007_3_1493040349s6ybg.jpg
1772007_7_1493040349EvaQV.jpg
1772007_9_14930403491n92D.jpg
1772007_13_1493040349gwQAI.jpg

SanalikaForum'in imzası Forum Kurallarını Okumak İçin Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
Ara
Teşekkür verenler: büşra_x , eliffzade , seda , RelyState , destanNn
emiimisin ulvi ins cikar hazira bitiyor hala tanitim.yok.ims iki dklik hazirlarlar neler cekmisler gorurus montaji cabuk bitirisinler
Ara
Teşekkür verenler: eliffzade
Ben gidicem filme
Ara
Teşekkür verenler:
dizinin bir eski bölümlerine bakın birde yeni bölümlerine. 170. Bölüme kadar senaryo, çekim kalitesi, oyuncular, kısacası bütün ekip, hepsi çok iyi bir iş çıkardı ve çok izlendi sende bunun farkındasın dır herhalde ama 170. Bölümden sonra yavaş yavaş kötüleşmeye başladı 195. Bölüme kadar yine de güzel bölümlerdi ama 196. Bölüm ve sonrası senaryo çekim kalitesi oyuncular falan herşey kötüleşti polat aksaçlı oldu abdülhey naip oldu kara saçma sapan görevlere verildi akif kgt nin başına geçti yani kısacası kurtlar vadisi vadilikten çıktı 229. Bölüme kadar bu şekilde çok kötü bir şekilde ilerledi.
230. Bölümde ise vadi yavaştan düzeliyor dedik ama 3 4 bölüm geçtikten sonra yine kötüledi 250. Bölüme kadar 250. Bölümden 263. Bölüme kadar yine güzeldi ama bu sezonda müzikler çok kötüydü .
264. Bölüm de çok güzeldi ama 265 den 290a kadar 5 bölüm de 1 iyi bölüm çıkıyodu 290 dan 300 e kadar biraz daha iyiydi heleki son 3 4 bölüm son sezonun en güzel bölümleriydi ama tekrar söylüyorum bu sezonda da müzikler çok çok kötüydü ayrıca son yıllarda çekim teknikleri çok kötü size söylemek istediğim şu eğer kurtlar vadisi yeniden başlıcaksa en iyi senaristleri en iyi yönetmeni en iyi kameramanları en iyi oyuncuları bulun ve çekim tekniğini değiştirin ki dizi eskisi gibi beneğilsin yoksa bu saatten sonra kimse izlemez
Ara
Teşekkür verenler:
Yüzlerce karakter geldi geçti diziden ama şu Erhan Ufak kimin torpillisi bilmiyorum internetten eski bölümleri izlerken erhanin olduğu sahneleri atlatiyorum sürekli. Ayrıca filmin oyuncu kadrosu hiç güzel değil beğenmedim Artiq kvp heyacan kalmadı cunki bir sene oldu seyircinin gözleri hep ekranlarda kaldı dizi nezaman başlıyor diye seyirciye de hiç sayqi duymadı kvp ekibi bende çok marka bakıyordum ama ama shimdi hiç margim kalmadı kusura bakma kvp.
Ara
Teşekkür verenler:
Şimdi filim hazır tarihte belli millet gitsin diye şimdiden reklamını yapıyorlar haberlerde..binlerce izleyici nezaman çıkacak diye açıklama bekledi durdu bende dahil hiç bir açıklama yapılmadı iki satır bir şey yazamadılar çıkacakmı çıkmiycakmı diye enayi gibi bir yıldır açıklama bekliyoruz.
Ara
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Forumun saati Türkiye saatine göre ayarlanmıştır. Sonra bi yere geç kalınca SanalikaForum'dan şikayetçiyim demeyin.

Taklitlerimizden sakının/Grafikleri çalan Ajdar olsun.

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping