Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ato’dan Yeni Eğitim Faaliyeti
ATO Sigortacılık Hizmetleri Meslek Komitesi, sigorta acenteleri ile satış elemanlarına yönelik "Çapraz Satış Yaklaşımları Eğitimi" düzenledi.Üyelerinin ihtiyaç duyduğu alanlarda eğitim faaliyetleri düzenleyen Ankara Ticaret Odası (ATO), bu çalışmalarına bir yenisini olan sigorta acenteleri ile satış elemanlarına yönelik çapraz satış yaklaşımları eğitimini ekledi.“Sigortacılığın da başında eğitim var”ATO Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen ve yoğun ilgi gören eğitim programından önce, Sigortacılık Hizmetleri Meslek Komitesi Başkanlığı görevini de yürüten ATO Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Gazioğlu bir konuşma yaptı. Yönetim olarak eğitim faaliyetlerine büyük önem verdiklerinin altını çizen Gazioğlu, ATO olarak bugüne kadar diksiyondan, satış eğitimine kadar pek çok alanda eğitim programları düzenlediklerini anlattı. Tüm sektörler gibi sigortacılık sektörünün de sürekli gelişim gösterdiğini ifade eden Gazioğlu, “Her şeyin başı olduğu gibi sigortacılığın da başında eğitim var. Genel gelişmeler ve sektörün ihtiyaçları doğrultusunda eğitim faaliyetleri düzenliyoruz” dedi.Çapraz satış yaklaşımları eğitimi organizasyon ve örgütsel davranış üzerine doktora çalışması bulunan Satış Adamları Derneği Başkanı Mehmet Muratoğlu tarafından verildi. Muratoğlu, “Satış işi teknoloji ile birlikte farklı boyutlara geldi. Bu yüzden daha hızlı ve anlaşılır olmamız lazım” dedi. Katılımcılara çapraz satış teknikleri hakkında tüyolar veren Muratoğlu, çapraz satışın müşteriyi çok iyi tanımakla başladığını belirtti. Sigortacılık sektöründe de teknolojiyi yakından takip etmenin önemine değinen Muratoğlu, internetten satış konusunu da ele aldı.Yoğun katılımın gerçekleştiği eğitimin sonunda, katılımcılara sertifika verildi.ATO Başkanı Gürsel Baran da ATO’da düzenlenen eğitim faaliyetlerine sigortacılara yönelik çapraz satış yaklaşımları eğitiminin de eklenmesinden büyük memnuniyet duyduklarını ifade etti. Eğitim konusunun önemine değinen Baran, “Öyle bir çağda yaşıyoruz ki bilgi sürekli yenileniyor. Gelişmeleri takip etmek için eğitim artık hepimiz için olmazsa olmaz” diye konuştu.Yönetim olarak hayata geçirdikleri çalışmalarla üyeleri ihtiyaç duydukları tüm alanlarda desteklemeyi hedeflediklerini anlatan Baran, “Ticaret, Ankara Ticaret Odasında konuşulur, ticarete dair ne varsa hepsini ele almaktan bahsediyorduk. Bu kapsamda artık gönül rahatlığıyla ticaretin eğitimi de ATO’da yapılır diyeceğiz” dedi. İHA
Ara
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Forumun saati Türkiye saatine göre ayarlanmıştır. Sonra bi yere geç kalınca SanalikaForum'dan şikayetçiyim demeyin.

Taklitlerimizden sakının/Grafikleri çalan Ajdar olsun.

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping