Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Philips GC5037/80 Azur Elite Optimaltemp Teknolojili Buharlı Ütü Özellikleri Yorumlar
Konuya 
Akıllı Teknolojileri ile Kusursuz Ütü Deneyimi
  • Philips buharlı ütü, OptimalTEMP teknolojisi ile ayar yapmadan yanık riskini ortadan kaldırır. DynamIQ modu, iyonik buhar modu gibi birden fazla buhar modu ile kumaş türüne bağlı buhar ayarı seçme imkanı verir.
  • Turbo buhar pompası sayesinde kumaşa daha fazla buhar nüfuz eder ve böylece daha hızlı ütülemeyi sağlar. Ayrıca 15 saniyede hızlı kireç çözme sistemi ile daha uzun ömürlü bir kullanım sunar.
  • Akıllı hareket sistemi ile desteklenen ütü, ütüleme hareketlerini anlayıp inatçı kırışıklıklar için daha fazla buhar vererek ütü yapmayı kolaylaştırır.
  • SteamGlide Advanced taban özellikleri ile kumaş üzerinde üstün bir kayma performansı sunar ve çizilmelere karşı dayanıklı titanyum tabanı daha hızlı sonuç almaya imkan verir.
Üst Sınıf Teknik Özellikler
• Taban : Steam Glide
• Gücü : 3000 W
• Sürekli Buhar / Şok Buhar (gr/dk) : 70 / 260
• Su Doldurma Kapasitesi : 350 ml
• Kireç Önleme: Var
• Otomatik Kapanma: Var
• Damlama Önleme: Var
Fark Yaratan Teknolojiler ile Philips
Hollanda kökenli markalardan biri olan Philips, insanı iyileştirme prensibi ile kurulur. Kurulduğu ilk yıllarda sağlık sektöründe başlayarak çeşitli ev gereçleri üreterek büyüyen firma, insan odaklı tasarımları ile dikkat çeker. Markanın ürünleri arasında pişirme grubu ürünlerinden ütüleme ve temizleme gereçlerine kadar birçok ürün bulunur.
Yenilikçi Özellikler ile Kullanım Kolaylığı
Farklı buhar modları, akıllı sistemleri ve taban özellikleri ile ütü yapmayı kolaylaştıran Philips buharlı ütü, otomatik kapanma sistemi ile desteklenir. Çalışırken gözetimsiz bırakıldığında otomatik kapanan model, böylece daha güvenli bir kullanım sunar. Ayrıca ekstra uzun 2,5 metrelik kablosu, geniş su haznesi, ekstra geniş doldurma gözü ile kullanımı kolaylaştıracak detaylara sahiptir.

Philips_AzurElite_GC5037_header.jpg
GC5037_80_fabric_journey_retail_U2_.jpg

En akıllı ve en güçlü buharlı ütümüz
Akıllı buhar verme ve sıfır yanma riski ile*

Philips_Steam%20Iron_Photography_LS_GC5037...o_dial.jpg
OptimalTEMP teknolojisi: Sıfır yanık riski, ayar yok

OptimalTEMP teknolojisi sayesinde bu ütünün hiçbir ütülenebilir kumașta yanığa neden olmayacağını garanti ediyoruz. Kottan ipeğe, ketenden kașmire kadar her kumașı istediğiniz sırayla, sıcaklık ayarını beklemeksizin veya kıyafetleri sıralamaksızın güvenli biçimde ütüleyebilirsiniz. Ütülemenizi daha kolay ve hızlı hale getiren OptimalTEMP teknolojili Philips buharlı ütüler, bağımsız kumaș uzmanları tarafından test edilmiștir.
Philips_Steam%20Iron_Photography_KV_Azur_E...Inform.jpg
DynamIQ modu, mükemmel sonuçlar için akıllı buhar çıkışı

Buharlı ütülerde kullanılan en gelișmiș hareket sensörü olan DynamiQ sensör, ütünüzün nasıl hareket ettiğini ve ne zaman hareketsiz durduğunu tam olarak bilir. DynamiQ buhar modu, daha hızlı ütüleme sonuçları almanız için ütüleme sırasında ihtiyaç duyduğunuzda otomatik olarak mükemmel miktarda buhar verir. Üstün rahatlık ve zahmetsiz ütüleme için ütünüz hareket ettiğinde buhar otomatik olarak bașlar ve hareket etmediğinizde durur.
Philips_Steam%20Iron_Photography_LS_GC5037...m_pump.jpg
Turbo buhar pompası sayesinde kumaşa %50'ye kadar daha fazla buhar nüfuz eder*

%50'ye kadar daha fazla güçlü ve sürekli buhar sunan dahili Turbo Buhar pompası sayesinde kırıșıklıklar çok daha hızlı kaybolur.

Philips_Steam%20Iron_Photography_LS_GC5037..._modes.jpg
Kullanışlı buhar modları: DynamiQ, MAX, IONIC ve OFF

Birden fazla buhar modu arasından seçim yapın. DynamiQ modu, ihtiyaç duyduğunuzda otomatik olarak mükemmel miktarda buhar sunar; Max modu, güçlü sürekli buharla inatçı kırıșıklıkları giderir; IONIC buhar modu, daha hijyenik ütüleme için güçlü buhar çıkıșı sağlar; OFF buhar modu ise buharı kapatmanıza olanak tanır
Philips_Steam%20Iron_Photography_LS_GC5037..._clean.jpg
Uzun ömürlü buhar performansı için 15 saniyede Hızlı Kireç Temizleme

Geliştirilmiş buhar üretimi, kirecin kolayca parçalanmasını sağlar ve artık haznede 5 kata kadar daha fazla kireç* biriktirir. Hızlı Kireç Temizleme sayesinde hazne, her gün uzun ömürlü buhar performansı için 15 saniyeden kısa sürede kolayca çıkarılıp boşaltılır.
Philips_Steam%20Iron_Photography_LS_GC5037_MIP.jpg
Üstün kayma ve dayanıklılık için SteamGlide Advanced taban

SteamGlide Advanced, üstün kayma performansı ve çizilmeye karșı maksimum dayanıklılık için en iyi tabanımızdır. Paslanmaz çelik taban, sıradan bir alüminyum tabana göre iki kat daha serttir. Gelișmiș titanyum katmana sahip patentli 6 katmanlı kaplamamız, en hızlı sonuçlar için zahmetsiz biçimde kayar.
Philips_Steam%20Iron_Photography_LS_GC5037...o_burn.jpg
Ütü gözetimsiz bırakıldığında devreye giren otomatik kapanma sistemi

Ütü hareketsiz bırakıldığında otomatik olarak kapanır. Taban üzerindeyken 2 dakika sonra otomatik olarak kapanır. Arka kısmı üzerindeyken 8 dakika sonra otomatik olarak kapanır.

SanalikaForum'in imzası Forum Kurallarını Okumak İçin Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
Ara
Teşekkür verenler:
Bu ürün ile ilgili 3261 değerlendirme var.

öncelikle arkadaşlar eğer bu fiyatı çok buluyor iseniz size bu ürünün bir alt modeli olan Philips GC5032/20 Azur Elite Optimal Temp Teknolojili 3000 W Buharlı Ütüyü tavsiye ederim aralarındaki tek fark buhar miktarları.. en son modeli 260 gr buhar veriyor alt modeli 250 gr. sadece tek fark bu. ben burda ki son modeli aldım en sevdiğim özelliği otomatik kapanma özelliği 2 dakika içinde eğer üütüyü her hangi bir ütülediğiniz parçanın üzerinde unutursanız içerisindeki hareket algılayıcı hareket algılamadığından ütüyü otomatik kapatıyor. eğer ütüyü dik vaziyette bırakırsanız 8 dakika sonra otomatik kapanıyor bu alt modelde de bu şekilde . ütü ağırlığı normal ütü ağırlığında hafif ütü arıyorsanız 1.5 katı fazla verip daha fazla yer kaplayan buhar kazanlı alın derim. kireç toplama özelliği sayesinde bunu haznesinde biriktiriyor ve size dolduğunda üzerindeki ışıklı uyarısı ile uyarıyor sizde hazneyi çok kolay söküp musluk altında yıkıyorsunuz bu kadar. denemelerim sonucu buhar basıncı ha 260 gr olmuş ha 250 gr farketmez çünkü ikiside yeterli kırışıklıkları iyi açıyor. su püskürtmesi yok çünkü adamlar olayı buharla çözmüşler. birde eski ütülerde ki gibi ütülenecek kıyafete göre sıcaklık ayarı yapmıyorsunuz ütü bunu da hallediyor.dikey ütüleme imkanı veriyor çok güzel yani dikey buharda veriyor. bana inanmıyorsanız ütünün youtubeda videoları var izleyin. birde son olarak bu işin aslında en önemli yanı ütü kadar ütü masanızda önemli buda aklınızın bir köşesinde dursun. şimdiden alacak arkadaşlara hayırlı olsun pişman olmıyacaksanız.

kazansız ütülere göre mükemmel. piyasada kazansız olarak buhar gücü en yüksek ütü. tabii ki suyu bitecek. buhar istiyorsan bir zahmet suyunu da doldurun yani. hiç bir ütü su olmadan buhar vermez ki. mercedes-bmw ye biniyorsun yakıtı çabuk bitiyor sık sık benzin mi alıyorum diyeceksin ! O zaman 1000 cc motorlu küçük bir araba alırsın. bütün cihazlar performans a göre bazı şeyleri normalden daha fazla tüketebiliyorlar. üstüde de bu iş böyle.

Kargo ve paketleme iyiydi zamanında teslim, hasar yok. Ütü gerçekten güzel daha önce yazıldığı gibi verdiği buharıyla her şeyi hallediyor. Annemde alt modeli olan philips Azur var bende kendime bi üst modeli olan Azur Elite almak istedim. Karşılaştırma yapabilme imkanım oldu merak edenler içinde yazayım. dış görünüm ve ısı derecesini ayarlama yeri farklı biri manuel diğeri otomatik ve elektronik. Elite modelinde IQ özelliği var buharını kendisi ayarlıyor, su püskürtme olayı yok çünkü buharla kağıt gibi yapıyor zaten kıyafeti. Ağırlık konusu ikisinde de normal ama su koyunca ağırlaşıyor haliyle sürekli indir kaldır biraz bilek ağrısı yapıyor evet. Kablo uzunluğu iyi. Ben memnun kaldım, aradaki fark; buhar özelliğinin bir tık daha iyi olması ve ayar yerinin elektronik olması sanırım. Karşılaştırma yapmak isteyenlere yardımcı olayım böylelikle ikisi de çok iyi farklar küçük ama imkan varsa azur elite alınabilir bence.

SanalikaForum'in imzası Forum Kurallarını Okumak İçin Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
Ara
Teşekkür verenler:
Daha önce başka markaların bu şekilde buharlı ütülerini kullandım ve evimdeki ütümde buhar kazanlıydı hala çalışır vaziyette ama sürekli dışına su akıtmasından geç ısınmasından damlatmasından dolayı bu ütüyü aldım. Yorumlara bakarak ve youtube videolarında araştırma yaparak bu modele karar verdim.Ürünü Pazar günü öğleden sonra sipariş verdim Pazartesi günü saat 12 de gelmişti mükemmel ötesi hızlı teslimat için hepsiburadaya teşekkür ederim. Ürünü kullandım, fotodaki gibi 4 adet buhar ayarı var ben ilk ütümde hepsini denedim ve hepsi çamaşırları dümdüz yaptı ekstra buhar düğmesine basmama bile gerek kalmadı buhar kazanlı başka model düşünüyordum ama iyi ki bu ürünü almışım, kablosunun bu kadar uzun olması çok iyi. Hiç damlatma yapmadı, çok sessiz çalışıyor hemen ısınıyor, ürün dikey dururken buhar ayarını değiştirebiliyorsunuz,yatay konumda sadece hareket ettirdiğinizde buhar veriyor bıraktığınızda buharı da kesiyor bence bu da içindeki suyun uzun süre kalmasında etkili %100 tavsiye ederim.

Yorumlarda bahsedildiği kadar ağır bir ürün değil, aksine hissettiğiniz o ağırlık ürünün sağlam ve kaliteli olduğunu hissettiriyor. Zaten ütünün tabanı kaliteyi sağlayan bir kriterdir. Bu ürüne fiyat olarak daha yakın bir diğer model (GC5032 modeli) ile arasında fark buhar gücü vs karşılaştırması değil, tabanı olmalıdır. Buhar gücü + Tabanı + Ağırlığı kombinasyonu ile işini iyi yapmasına bir neden ??
Ayrıca kumaş üzerine kolay bir şekilde kayıyor.

Kargolaması gayet güzeldi. Sadece ısınıp ısınmadığından emin olmak için çalıştırdım gayet güz3l ısındı. Tabi biraz koku ve duman da çıktı olması gerektiği gibi. Çok güzel kaygan bir tabana sahip. El yoracağını düşünmüyorum

utu cok guzel utuluyor agir olmasi da avantajidir bekar kardesi olan varsa hemen ikinciyi siparis edin ? ben ettim dirdirdan kurtuldum

Ürün orjinal kutusunda hasarsız geldi. Önceki ütümde phılıp di. Isıyı kendi ayarlaması konusunda çok tereddütte kalmıştım ama memnunum.Ayrıca ek buhar tusuda mevcut. Tavsiye ederim.

Ara
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Forumun saati Türkiye saatine göre ayarlanmıştır. Sonra bi yere geç kalınca SanalikaForum'dan şikayetçiyim demeyin.

Taklitlerimizden sakının/Grafikleri çalan Ajdar olsun.

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping