Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elektrikli Halı Altı Isıtıcı - 6 Metrekare (180X290) Özellikleri Yorumları
Konuya 
format:webp
format:webp

Elektrikli Halı Altı Isıtıcı - 6 Metrekare (180X290)

ALMAN MALI - TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Renk: BEYAZ ( ŞEFFAF ) -800 Watt ile düşük enerji tüketimi-Su
geçirmez malzeme%100 erime yapmayan prezbant malzeme-Dayanıklı1-2 Saat
çalıştırma ile konum farklılığına göre 2-5 saat ısıyı koruma
özelliği-Yıllarca sorunsuz kullanılabilen malzeme-Estetik görünümYerden
Isıtmanın Faydaları:Kurulumu Kolay: Halınızın altında kaybolacak şekilde
kesilen halı altı ısıtıcınızı, halınızın altına sabitleyip, fişini takıp
güvenle ısınmaya başlayabilirsiniz.Güvenli: Su geçirmez malzeme ile sorunsuz
kullanabilirsiniz. ( Gece yatarken fişini çıkarmayı unutmayınız.)Isı Homojen
Bir Şekilde Dağılır: Sıcaklık odanızın her yerine eşit dağılır. Sağlıklı, nem
ve tozdan arındırılmış bir ortam oluşur.Pratik-Kullanışlı: Mekanınızı
daraltmadan, gözükmeden odanızın en önemli bölümünden başlayarak ısı
yayar.Çok amaçlı kullanım: Her yere götürülebilir ve her odada
kullanılabilir.Düşük işletim maliyeti: 5 Saatte 4 KW yakar. Bu da 1 TL
harcama demektir. Diğer ısıtıcılar odanızın içerisinde aralarında çok fark
olacak şekilde ısı dağılımı yapar ve bu sağlığa zararlıdır. Bizim ısıtıcımız
ısıyı düzenli yayar. Yerden ısıtma sisteminde ise, yer sıcaklığı 25 derece
civarında olup, evin içerisinde bir sıcaklık farklı oluşmadığından sağlıklı
bir ısınma sistemidir.

Elektrikli Halı Altı Isıtıcı - 6 Metrekare (180X290) Özellikleri

Ayak Aparatı yok
Garanti Notu Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..
Infrared Watt Aralığı 1000
Isıtıcı Türü Karbon Fiber
Renk Şeffaf Beyaz
Watt 1000 W

SanalikaForum'in imzası Forum Kurallarını Okumak İçin Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
Ara
Teşekkür verenler:
Bu ürün ile ilgili 356 değerlendirme var.

Ürünün ısıtması güzel. Elektrik tüketimini göreceğiz bakalım. Ama kesinlikle firmanın dediği gibi olmaz. Bir kw elektrik fiyatından haberleri yok sanırım 1lira ile 3 saat falan çalışmaz. Burada yaklaşık 75kr 1kw elektrik yani 3 saatte 2 lira yakar. Az bir sarfiyat değil sadece bir oda için günde 6 saat çalışsa ayda 120 yapar. Zaman ayarlı priz ile birlikte kullanmayı düşünüyorum. Yalnız halı ölçüsünden 10cm daha kısa olsa iyi olur ölçüleri düzeltmeleri lazım. 230cm 4m2 halı için 230cm gelmemesi lazım 5er cm içeride kalacak şekilde olması lazım. En olarak tamam 150cm ideal.

Eski taş yapılı evde odayı ısıtır düşüncesiyle altına karton sererek kullandım ısıtması normal eksisi üstünde halı kayıyor keçeli olanlarda değerlendirilebilir ürün kargolanmasi İyi ve hızlıydı

Bu Ürünü Daha Önce Almıştım. Ürünün Kalitesi ve Isıtması Mükemmel. Göndericinin Ürünü Kargolaması Daha İyi Olabilirdi. Köpük Ambalaj İle Gönderiliyor, Kargoda Kenarlarda Ezilmeler Oluyor. Kenarlara Yuvarlak Kartondan Koruyucu Yapılarak Kargolanabilir.

Ürün kısa zamanda elime ulaştı, pat pat naylon ile bir kat sarılarak rulo yapılıp gönderilmiş, paketlemeye biraz daha özen gösterlebilir. Ürüne gelince fişe taktıktan yaklaşık 10 dakika sonra ısıtmaya başlıyor. Soğuk havalarda halının sıcacık olması çok güzel bir duyguymuş. Ürün fabrikasyon, dört başı mamur bir ürün değil, el işçiliğine dayanan, ama iş gören bir ürün. Açıklamada da belirtildiği gibi geceleri mutlaka fişi prizden sökün, çünkü mekanizması bir kablo, bir telden oluşan bir şey. Dikkatli olmakta fayda var. Tavsiyem ürünün yanında bir tane de zaman ayarlı priz alın. Çünkü aralıksız çalıştığında bir süre sonra ısısı rahatsız edecek bir hal alıyor. Evime deneme amaçlı bir adet aldım, beğenince babamlara, kardeşlerime, arkadaşlarıma da tavsiye ettim, kısa sürede hepsi de almış oldu. Çocuğumun halıya yüz üstü uzanıp ödev yapması hiç bu kadar keyifli olmamıştı. Teşekkürler...

Ürünü denemek için 1 tane 6 m2 lik aldim.çok memnun kaldım. Antalyada yaşamamıza rağmen evimiz çok soğuk oluyor. Fişe takınca hemen ısınıyor. Halimiz çok kalın olmasına rağmen odanı havası hemen değişiyor. Gerçekten bastığın yerin sıcak olması harika bir şeymiş. Üründen çok memnun kaldım. Çok kısa sürede teslim aldim. Paketlemede herhangi bir sıkıntı çıkmadı. Satıcıdan ve üründen de çok memnun kaldığım için ayrıca 3 tane daha farklı ölçülerde satın aldim. Eşimize dostumuza özellikle çocuklu ve evcil hayvani olanlara tavsiye ediyoruz gönül rahatlığıyla.

Ürün süper tek soru işareti faturaya ne kadar yansıyacak ama çalışması performansı vs süper

SanalikaForum'in imzası Forum Kurallarını Okumak İçin Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
Ara
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Forumun saati Türkiye saatine göre ayarlanmıştır. Sonra bi yere geç kalınca SanalikaForum'dan şikayetçiyim demeyin.

Taklitlerimizden sakının/Grafikleri çalan Ajdar olsun.

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping