Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roborock S5 Max Vacuum Cleaner Akıllı Robot Süpürge Paspas Özellikleri Yorumları
Konuya 
format:webp
format:webp

Roborock S5 Max Vacuum Cleaner Beyaz Akıllı Robot Süpürge ve Paspas

Özel Kir Algılama Sensörü
Sahip olduğu üstün teknolojik yapı sayesinde özel kirleri algılayarak buna göre temizlik sunmaktadır.
Özellikle halılarda oluşan kirleri kendi içinde işleyen ürün, bu kire özel bir temizlik yaparak halılarınızda ve
yüzeylerinizde derinlemesine temizlik olanağı sağlar. Sizler de bu keyfi doyasıya çıkarırsınız.

İnsan Gücüne İhtiyaç Duymayan Teknoloji
Akıllı robot tekniği sayesinde süpürme işlemi gibi işlemlerin insan gücüne ihtiyaç duyulmadan yapılmasına olanak tanımaktadır.
Bu sayede kullanıcılarını hem zamandan hem de enerjiden kurtarır.

Kurulumu kolay
Kutudan çıkar çıkmaz kullanılmak üzere tasarlanan Roborock S5 Max Robot Süpürge ,
yüksek kaliteli bir elektrikli süpürge robotu arayan tüm evler için yaratılmıştır.
Bu nedenle, lazer sensörü sayesinde bu model, evinizin haritasını çıkarmak için büyük bir kapasite sunarak büyük bir kullanım güvenliği sağlar.
Ancak ek olarak, ilk geçişten sonra evinizi temizlemek için en uygun rotayı tespit edecek ve bunu sizin için kolay ve güvenli bir şekilde yapmayı başaracaktır.

Yüzeylere Göre Temizleme Modu
Farklı yüzeylere göre farklı temizleme modlarına sahip olan ürün,
kullanıcılarının ekstra bir çaba harcamadan derinlemesine temizlik konforuna ulaşmalarına yardımcı olmaktadır.
Bu sayede yüzeyin yapısını kendisi algılayarak buna uygun bir temizlik sağlar.

Zamanlama Ayarı
Özel zamanlama ayarı sayesinde süpürme işlemini istediğiniz zaman başlatabilir istediğiniz aman sonlandırabilirsiniz.
Aynı zamanda Roborock S5 Max Robot Süpürge hem uzaktan hem de manuel olarak kumanda edilebilir.

Yüksek Kapasiteli Sıvı Tankı
Islak yüzey temizliği yapma açısından oldukça önemli olan sıvı tankı, oldukça yüksek bir kapasiteye sahiptir.
Bu açıdan zor kirlerin çıkarılmasında önemli bir rol oynar.

3 Farklı Su Akış Kontrolü
3 farklı su akış kontrolü sayesinde temizlenen yüzeylerdeki tüm sıvı akışlarını sizin kontrol etmenizi sağlamaktadır.
Buna göre her zemine uygun sıvı kullanım miktarı rahatlıkla ayarlanabilir.

Harika Haritalama Gücü
Roborock S5 Max Robot Süpürge, evden büyük miktarda toz ve kiri hapsedebilir.
Ayrıca, tek seferde zemini süpürmenizi ve paspaslamanızı sağlayan bir paspas vardır.
Bu model, önceki modelinden daha büyük bir su deposuna sahiptir ve size hayal edebileceğiniz her şeyden daha üstün bir paspas sunar.
Halılarınızın ıslanmasını istemiyorsanız, sadece bezle birlikte kullandığınız an için kısıtlı alanlar ve bariyerler kurarak bundan kaçınabilirsiniz.
Evinizi her zaman temiz tutacaksınız!

Akıllı Telefonunuzdan Tam Kontrol
Roborock S5 Max Robot Süpürge, Mi Home uygulamasıyla birlikte kullandığınızda bu robottan en iyi şekilde yararlanmış olacaksınız.
Bu sayede robot vakum maksimum kullanım garantisi sunuyor. Böylece, onunla evimizin bir haritasını görebilir,
temizlemek istemediğimiz alanları, her gün temizlenmesi gereken alanları ve temizlenmeyen diğer alanları tanımlamamıza izin verir
veya belirli alanların temizlenmesi için talimat verebilirsiniz.

Aynı zamanda cihazın durumunu ve farklı birikintilerini, temizleme fırçalarını ve robotla olan her şeyi bilmemizi sağlıyor.
Roborock S5 Max Robot Süpürge, ev otomasyon ekosisteminin bir parçası olmak ve herhangi bir sorun yaşamadan ona entegre olmak için tasarlanmıştır

Roborock, ürettiği akıllı teknolojiler ile ev temizliği konusunda kullanıcıların yaşamlarını kolaylaştırmaya devam ediyor. Temizlik konusunda oldukça titiz olan kullanıcılar için geliştirilen Roborock S5 Max Vacuum Cleaner Beyaz Akıllı Robot Süpürge ve Paspas, Mi Home uygulaması üzerinden yerinizden bile kalkmadan evinizi tertemiz yapmanıza imkan sağlıyor. Evinizde tüm hünerlerini sergilemesine yardımcı olan 14 sensörü sayesinde Roborock S5 Max, 5200 mAh gücündeki bataryası sayesinde 3 saate yakın bir süre kesintisiz çalışma imkanı sunarak tek şarjda 200 m2’lik bir evi temizleyebiliyor.

Halden Anlayan Teknoloji

Lazer navigasyon özelliği sayesinde tüm evinizin haritasını çıkararak hafızasına kaydeden akılı süpürge, eviniz için haftalık temizlik programı yapmanıza olanak sağlıyor. Böylece siz evde olsanız da olmasanız da Roborock temizlik planına sadık kalarak planladığınız saatte evinizi temizlemenize imkan sunuyor. Odalara ayırma özelliğine sahip haritalandırma yöntemi sayesinde dilediğiniz odayı temizleyebilmeye olanak tanıyan akıllı süpürge, Point Cleaning özelliği sayesinde yalnızca harita üzerinden seçtiğiniz bir noktayı temizleme olanağı da sunuyor.

Evinize Getirdiği Artı Yönleriyle Roborock S5 Max Vacuum Cleaner

5200 mAh güçlü batarya 3 saate kadar çalışma imkanı sunarak daha fazla alanı tek seferde temizlamanize izin veriyor.
Akıllı Lazer Navigasyon sistemi evinizin haritasını kolayca çıkararak evinizi en ince detayına kadar analiz ediyor ve derinlemesine temizlik imkanı sunuyor.
Yüksek emiş gücünün yanı sıra basınçlı mop özelliği ile cihaz kusursuz bir paspaslama yapabiliyor.
Mi Home uygulamasından kolaylıkla yönlendirilebilen cihaz, evinizden çok uzaklarda olsanız bile evinizi dilediğiniz zaman temizleyebilme imkanı sunuyor.

Teknik Özellikler

Ebatlar: 353mm x 350mm x 96mm
Batarya: 5200 mAh
Haritalama Yöntemi: LDS(Lazer)
Çalışma / Şarj Süresi: 180 dk / 2,5 saat
Motor Gücü / Emiş Gücü: 58 W / 2000 pa
Mobil Uygulama: Mi Home

Marka Hakkında

Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin alt markası olarak akıllı robot süpürge teknolojileri alanında uzmanlaşan Roborock, ürettiği akıllı süpürgeler ile tüm evler için zahmetsiz temizlik imkanı sağlıyor.

SanalikaForum'in imzası Forum Kurallarını Okumak İçin Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
Ara
Teşekkür verenler:
Bu ürün ile ilgili 8724 değerlendirme var.

Uzun araştırmalar ve farklı markalar arası karşılaştırmalar sonrası Roborock S5 max modelini almaya karar verdik.Robot süpürgede en önemli şeyin haritalama ve haritalamaya göre boş alan kalmadan uygun düz çizgi tarzı alanlar planlayarak (böylelikle aynı yerde dönüp durmadan) şarjıda verimli kullanarak temizlemenin,temizleme süresinin (60 dk olanlar anca 2 oda temizleyebilir) ve bu sürede şarj azaldığında şarj ünitesine gelerek şarj olup hemde kaldığı yerden devam edebilmenin ve emiş gücünün (1600-2200 pa arası), hepa filtrenin (tozu dışarı vermemesi ,alerjili için kesinlikle bu filtreli tercih etmelisiniz), tek şarjla temizleyebildiği alan olduğunu öğrendik.Sitelerden İncelediğimiz marka ve modellerde haritalamanın sorunları olduğunu (dolayısı ile birkaç oda temizleyemeden şarjı bitirdiği ),şarj sonrası kaldığı yerden devam etmediğini yada etse bile 3-4 saatlik şarj sürelerinin olduğunu gördük.S5 max haritalaması ve bu haritalamaya göre çizgi yol planlaması,şarj bitince kaldığı yerden temizliğe devam etmesi,kaldığı yerden temizliğe yetecek kadar şarjı hesaplayıp o kadar şarj olup kaldığı yerden temizliğe devam etmesi,2000pa güçlü emiş gücü,ister haritalanılan tüm alan,ister oda seçilerek temizleme ve paspaslama (hatta temizleme ve paspaslamanın kaç kere olacağı 1-2-3 kere, yada paspaslama olmayacağı),girilmeyecek zone alan ve oda oluşturabilme (hatta halı bile seçebilme), yıkanabilir hepa filtre, özellikleri için tercih ettik.10 gündür kullanıyoruz ..hanım robot süpürge istediğinde Ben gırgır tarzı temizlik yapabilir anca diye düşünerek pek taraftar değildim ama çöp kutusundaki topladığı toza ve temizlediği yerlere baktığımda normal hepa filtreli bir süpürge gibi temizlediğini gördüm.tüm özelliklerini denedik..85 dk da bürüt 170 m2 evimizi temizliyor %35 de şarjı kalıyor. Anlık izleyebiliyorsunuz uygulamadan. hepsi mükemmel çalışıyor.paspaslaması da (paspaslamadan önce 3 kez süpürüyorsunuz) çok iyi.Hanım çok memnun hatta eski temizlikçimizin adını vermiş robota!!

Dün elime ulaştı. Daha önce almadığıma pişmanım. Gelir gelmez açtım. Youtube da bir tanıtım videosu eşiliğinde tüm parçaları tanıdım (kullanım kılavuzu okumak pek adetim değil- zaten ingilizce kılavuz) uygulamayı indirip kurdum. %50 şarjı ile gelmişti hemen çalıştırdım. İlk etapta evi dolana dolana gezip tanıyor, aynı yerde uzun süre dolanması kafanızı karıştırmasın, tüm duvarları, eşyaları, kapıları, sehpa,kanepe yatak altı gibi geçebileceği yerleri hepsini hafızasına alıyor. Yüksekliği 10 cm çapı 35 cm olan her yere giriyor. 2 cm yükseklikten çıkabiliyor. Bu esnada yerde kaldırabilecek eşyaları (oyuncaklar, altından geçemeyeceği sehpalar, su damacanası gibi) kaldırmakta yarar var ki tüm sınırı çizebilsin. Benimki evi gezmesinin dörtte birini bitirdiğinde (180 mt2 ev) şarjı yüzde 20 kalınca kendini şarj etmek için kendiliğinden şarj ünitesine döndü. İlk etapta evi tanıdığı için daha uzun süre gezindi evde. O şarjdayken bizim akşama dönmek üzere evden çıkmamız gerekti. Telefon uygulamasından ara ara şarjını kontrol ettim. yüzde 50 ye ulaştıkça devam ettim 20 olunca geri döndü. (Ben manuel başlatmasam, şarjı tamamen dolunca o kendi kaldığı yerden başlayacaktı ) Evi tanıması ve ilk süpürmesi 1 buçuk 2 saati buldu. Ama manuel kontrolü de var uygulama üzerinde (sağa dön sola dön şeklinde) daha kısa sürede odaları bulmasını sağlarsanız çok daha kısa sürede tanımayı yapar. Biz evde olmadığımız için yönlendiremedik. Evi tanıdıktan sonra harita üzerinde odalara ayırmış, altına giremediği eşyaları tanımlamıştı. Eve döndüğümüzde işini bitirmiş şarj ünitesinde şarj oluyordu. Toz haznesini boşaltayım diye çıkardım hazne dolmuş ve hatta taşmıştı ki 2-3 gün önce evi dyson ile süpürmüştüm. Ertesi gün, yani bugün ayırdığı dört oda için tekrar çalıştırdım toz haznesini tekrar doldurdu.Üstelik evi tanıdığından çok kısa sürede bitirdi (1 oda, büyüklüğüne göre 10-15 dk). Girebildiği tüm yerlere girip kenarlar dahil 1 cm2 yer atlamadı.Uygulamadan geçtiği yerleri ve konumunu görüyorsunuz

Satıcı Hespsiburada olmasaydı alsa cesaret edip almayacağım bir üründü çok fazla siteden ve alıcıdan araştırdım. Kargom 2. Günde elime ulaştı. Evofone garantili, ürünün Roborock uygulamasında Türkçe dil seçeneği bulunmuyor. Robot wifi üzerinden çalışıyor, evinizde ve telefonunuzda internet olduğu sürece robotu rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. İngilizce ya da farklı bir dilde kullanabilirsiniz. Evi tanıtırken ortada yayıntı olmaması gerekiyor evin tüm oda kapıları açık olmalı. 260 m2 evi balkonlar, banyolar ve ardiye hariç 1.5 şarjla tanıdı. Tanıma sırasında kafasına göre odalara girip çıkıyor, odanın haritasını çıkarıyor. Daha sonra çalıştırırken direk hedef odaklı ve güzel bir şekilde süpürüyor. Ana cadde üzerinde oturuyorum, evim sürekli toz alıyor kedim var çıkan tozlara inanamadım. Süpürme işlemi çok başarılı fakat silmesi için aynı şeyi söylemem mümkün değil. Arkasından vileda yaptım simsiyah su çıktı. Silme işleminde, altına takılan paspas bezi haznede ki suyla bezi ıslatıyor, bez kirleniyor ve aynı bezle heryeri dolaşıyor. Videlada ki gibi batırma silme, bezi sürekli yıkama şansı yok. Silme işlemi sonrasında altında ki cırt cırtlı bezi çıkarıp yıkayabilirsiniz. Yüzeysel silme işlemi yapıyor, bastırma olmadığı için performansı yetersiz kalıyor. Deterjansız saf su ile çalışıyor. Benim koltuk yatak ve mobilyalarımın yerden yüksekliği 4-5 cm olduğu için robot altına giremiyor ve dar alanlardan çapı kurtarmadığı için geçemiyor, kendim kablosuz süpürgemle ulaşamadığı alanları süpürüyorum. Shaggy halı, uzun tüğlü ve püsküllü halısı olanlara asla önermem, robotunuz zarar görebilir. Süpürme işlemi sırasında ortada yayıntı(kablo, çorap,oyuncak) olmaz ise güzel verim alabilirsiniz. Koltuk, yatak ve mobilyaların altlarına girebilmesi için yerden en az 12 cm mesafesi olması gerekiyor. Yatak ve koltuk ayaklarımı yükselticem, shaggy halımı değiştiricem bir de böyle deneyelim. 10 yaşında kişilikli bir kedim var, robotu kabullenmesi biraz zaman alacak gibi duruyor. Aşırı derece de korkuyor ve robotu tanımaya çalışıyor. Robotun şarj ünitesinin bulunduğu odanın kapısı, odalara ulaşması ve odalardan üniteye ulaşabilmesi için sürekli açık olmalı, uyarı vermedikçe ürüne müdahale edilmemeli, giremeyeceği yer olunca kendisi vazgeçip bırakıyor ya da uygulamadan bildirim geliyor kurtarmaya koşuyorum. Sessiz özelliği gece kullanıma uygun değil, toplam 4 farklı süpürme seçeneği bulunuyor, gücünü ayarlayabiliyorsunuz. Silme işleminde susuz olmak üzere az su, orta ve çok olarak 4 farklı seçeneği bulunuyor. Filtrelerin, sensörün ve diğer parçaların durumunu değiştirme sürelerini uygulama üzerinden görebiliyorsunuz. Süpürge yapmak benim için çook zorlayıcı olduğu için hayat kurtardı diyebilirim. Silmeden çok birşey beklemeyin ama mükkemmel süpürüyor, çalışanlar ve temizliğe vakti olmayanlar için büyük bir şans diyebilirim. Bakalım daha neler göreceğiz..

Ürün çok güzel, kullanışlı. +3 yıl garanti ile aldık, ancak kutudan sadece fatura fotokopisi çıktı. +3 yıllık garanti ile ilgili bir ibare yada bilgi hiçbir yerde yok.

SanalikaForum'in imzası Forum Kurallarını Okumak İçin Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
Ara
Teşekkür verenler:
GırGır 3 aydır bizimle ve şu ana kadar sadece süpürme özelliğini kullanıyoruz. evin çoğunluğu halı olduğundan mop özelliği işimize yaramadı. haftada min 4 gün çalıştırıyoruz ve evdeki toz miktarında ciddi azalma var. buna ek olarak haftada bir dyson ile de temizlik yapmak gerekiyor. her ne kadar güzel süpürse de dyson kadar başarılı değil maalesef. bir de sandalye ve masa altlarını süpürmek için çok vakit harcıyor. mutfalta sandalyeleri kaldırmazsak aralarından geçemiyor. masa altını süpürebilsin diye sandalyeleri kaldır indir yapıyoruz. amacına hizmet ediyor ama ev süpürgesine gerek kalmadı tarzı abartılı yorumları hak etmiyor. 120m2 evi 60 dk civarında süpürüyor, süpürge yapmaktan kalan vakitle çocuğunuzla vakit geçirebiliyorsunuz bu bile başlı başına yeterli. 2 yaşındaki kızım da baya sevdi yanından ayrılmıyor, süpürgenin sesli bilgilendirmelerini taklit ederken ingilizce konuşmaya da başladı .

Ürünü 1 haftadır kullanıyorum
Artıları
1- birden fazla harita tanımlama
2- henüz süpürge çalıştırmadım süpürmesi gayet iyi
3- sesi çok fazla değil süpürme ayarı olması güzel
4- şarjı gayet iyi 120 m2 bir katı rahat temizliyor
5- uygulaması kullanışlı süpürme sırasını seçebiliyorsun odalara isim verme vs...
Eksileri
1- toz haznesi dolduğunda çalışmaya devam ediyor
2- yere kadar olan tüllerin altına girmiyor cisim olarak algılıyor
3- kablo veya uzun bir ipe takıldığında ondan kurtulamıyor ama telefona bildirim düşüyor beni kurtar diyor
4- sadece silme diye birşey yok halılarıda siliyor zemin algılama ile halılara çıkmayabilirdi

Sonuç olarak tavsiye ederim ?

Daha ucuz bir modeli alıp, benzer performansı alabilir miyim diye çok araştırdım, bulamadım. 2 arkadaşımın tecrübesine güvenerek aldım, benden sonra başka 3 arkadaşım daha benim twcrübeme güvenerek aldı. Bizim ev tek katlı olmasına rağmen çok katlı ev modunda kullanıyorum. 2. kat olarak banyoyu tanıtıyorum. Makineyi banyoya koyup, banyo haritasını seçip çalıştırıyorum. İnternette bir sürü videosu var. İzlemenizi tavsiye ederim. İlk fırsatta anneme de almak istiyoruz. Gerçekten algoritmasına hayran kaldım. Harika bir ürün.

Ara
Teşekkür verenler:
ürünü kullanınca bu teknoloji kullanmak için biraz erkenmiş diye düşündüm. üründen memnunum ama daha uygun fiyatlı robot süpürgelerden pek farkını görmedim. bu kadar para verince performansı daha yüksek bekliyorsunuz ama bence değil . günlük temizlik için güzel halı üstündeki başarısı çok iyi. temizlemediği yeri temizlesin diye kapıyı kapatıyorum ama o sadece kapıdan çıkmak için zorluyor. bölge seçip gönderme özelliği çok iyi kullanamadım.. düzayak evler için mükemmel olabilir ama çok katlı evlerde ihtiyacı tam olarak karşılamıyor. aynı fiyata üç tane az akıllısını almak daha mantıklı geliyor. böyle yazınca da ürüne biraz haksızlık etmişim gibi geliyor o da ayrı

Güzel ve kullanışlı bir ürün. Sağlam bir şekilde geldi. Verdiğim parayı hak eden bir ürün. Tek sıkıntı arıza olması durumunda yetkili servisi yok. Garantisi sadece kağıtta.

Öncelikle robot süpürge alırken çok kararsızdım. Hangisini alsam diye epey bir düşündüm. Herkesin kullanım alanı evi eşya yoğunluğu bir değil. O yüzden 5/6 robot arasında yüzlerce yorum okudum ve videolar izledim. Ama bana uygun yorumlar bulamayınca gözümü kapatıp birini tercih ettim. Roborock s5 max'la böylece tanıştık. İlk haritalamada çok uğraşmak istemiyorsanız evde halı dahil ne varsa kaldırın. Biz evdeki bazı şeylerin yerini değiştirmek robota dönüş mesafesi bırakmak için haritalamada sıkıntı yaşadık sonra başardık. Ama hiç zor değil? koltukların bacaklarını yükselttik etrafında 2 kere dönsün diğer koltuk bacağına çarpmasın diye robot mesafesinde boşluk bıraktık. Bizim ailede 3 kız çocuğu var en büyüğü 8 en küçüğü 11 aylık yerler oyuncak ve kırıntı ?yürüteç, akülü araba, oyun parkı( salıncaklı epey büyük oyun odasını kaplıyor)? yani yok yok.. yorumlarda bunlar yoktu ve şüphe içinde kalmıştım. Öncelikle evi oda oda temizletip dip köşe takip ettim nerelere giremiyor kör noktaları nereler diye. Daha sonra o bölgeleri robota göre ayarladım. evimde 12 tane büyük saksı çiçeğim var hepsinin aralarını açtım mesafe koydum çünkü etrafını temizleyemiyordu. Evinde benim gibi oyuntulu halı ve yolluğu olan varsa 2 kere düşünsün çünkü yüzeydeki tozları ve çöpleri çukurlara bırakıp öyle gidiyor özellikle önüne mercimek attım ittirdi geçti. Bunları niye yazıyorum uzun uzadıya alıcaklar ona göre alsın az bir para değil. Beyaz oyuntulu halılarımı 2 tur süpürtmeme rağmen üzerinde hala tozlar vardı. Birde yorumlarda püsküllere takılmıyor demişler, püskül var püskülcük var benim halıların püskülleri 7 cm ve dolanıyor püsküllerinizi ölçün derim, ilk haritalamada o yüzden beyni karıştı ve silmek zorunda kaldık. Ayrıca mutfak girişinde 10cm yüksekliğinde eşik var eşim kalın mukavvadan ona kasis yaptı evi süpüreceğim zaman kasisi yerleştiriyorum süpürüp gidiyor.... bu arada ben aldiğimda s7 yorumları 7/8 taneydi güvenip alamadım.

Ürün Bilsa garantili ithalatçı firma garantili olarak geldi. Distribütör garantili olarak beklemeyin. Ürün temizliği çok güzel yapiyor normal elektrik süpürgeyle supurmekten neredeyse hiç farkı yok. Eksi tarafı ise bu robotla temizlik yapmaya başladığınızdan beridir parkeler müthiş derecede kaygan olmaya başladı. Çorapla parkelere basarak yuruyemiyoruz. Mop özelliğini devamlı kullanmıyoruz ama muhtemelen parkeleri fırçalayarak temizlediğinden dolayı parkeler kayganlasiyor diye tahmin ediyorum.

Cihazdan çok büyük beklentiniz olmasın. Elektronik GırGır mantığı. Günlük, anlık vs. ortalığın şöyle bir kırıntısını, tozunu alsın diye kullanılıyor. Öyle köşelere, diplere girmiyor. Elektrik süpürgesi gibi vakum gücü yüksek değil. Temizlik anlayışı kişiden kişiye değişir. Titiz bayanların beklentisini karşılamayacağı için canını sıkar. Ama yeter ki ortalığın kılını tüyünü üstten şöyle bir alsın, ben ztn süpürgemi kendim çalıştırıp dibimi köşemi kendim süpürüyorum diyorsanız alabilirsiniz. Ben çok büyük beklenti içinde olduğumdan hayal kırıklığına uğradım. Onun yaptığı süpürme işi beni tatmin etmiyor açıkçası. İlk aydan sonra da beyni karışmaya başladı. İkide bir yok sıkıştı kaldı, yok fırçasına saç dolandı vs. hata verip duruyor. Onu çalıştırdıkça strese girmeye başladım. Benim için olmazsa olmaz bir ürün değil. Olmasa da olurmuş. Bu parayı hak eden bir cihaz olduğunu düşünmüyorum açıkçası. Bu parayı buna verene kdr aylık eve kadın tutsam her yeri tertemiz yapardı.

Ara
Teşekkür verenler:
Çok işime yaradı. Beklentim üzerinde temizliyor ve epey zaman kazandırıyor. İl seferinde benim ulaşamadığım yerleri de temizledi.

Ürünü yaklaşık 3 aydır kullanıyorum,izlenimlerim şöyle paspaslama özelliği çok iyi değil zaten robot süpürgelerde genel olarak paspaslama özelliğinin çok kullanışlı olmadığını düşünüyorum. Bunun dışında süpürme performansı gayet iyi memnunum ve öneririm. Evinizde püsküllü halılarınız varsa onlara takılma yapabiliyor bunun dışında herhalde bir problem ile karşılaşmadım.

Adını küllük koyduk. Uzun arastırmalar sonucu S5 max almaya karar verdik. Süpürmesini ve silmesini beğendim. Ancak hatita kaydetmeyi yapamadım o yuzden her seferınde tekrar temizliyor her yeri. Onu da keşfedeceğim insallah. Ev hanımları özellikle çalısan ev hanımları için harika bir ürün. Yakında herkesin evinde olacagına eminim. İyiki almısım ??

Doğrudan kullanım bilgisi vereyim. Yaklaşık 80 metrekare net alanı tek döngü ayarında 90 dk'da bitirdi. Batarya % 50'ye düştü. Muhtemelen batarya çift döngüye yetecek. Haritalama olması gerektiği kadar pratik değil. İlk haritayı en sağlıklı halde çıkartmak birkaç temizlik sonrası mümkün oluyor. Toz haznesi biraz daha büyük tasarlansa çok iyi olurmuş. Temizlik performansı yeterli. Sadece yükseklik farkı olan dar bölgelerde (halı dolap arası vb.) robotun yarısı havada kaldığı için bu bölgeler tam temizlenemiyor.

Ara
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Forumun saati Türkiye saatine göre ayarlanmıştır. Sonra bi yere geç kalınca SanalikaForum'dan şikayetçiyim demeyin.

Taklitlerimizden sakının/Grafikleri çalan Ajdar olsun.

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping